"ШКОЛА – ЦЕ НЕ КОМОРА ЗНАНЬ, А СВІТОЧ РОЗУМУ, СВЯТИНЯ І НАДІЯ, ДУХОВНА КОЛИСКА НАРОДУ, НОРОВЛИВЕ ДИТЯ СУСПІЛЬСТВА". В.Сухомлинський

субота, 20 червня 2026 р.

Шкільні новини

 
Крила готові до польоту!

20 червня у нашому закладі відбувся неймовірно теплий, щемливий та урочистий випускний вечір. Цей день назавжди залишиться в пам'яті як межа між безтурботним дитинством і дорослим, самостійним життям.

Позаду — роки навчання, перші перемоги, щира дружба та безцінний досвід. Попереду — цілий світ, повний нових можливостей, викликів та звершень.

Дорогі наші випускники! Ми неймовірно пишаємося кожним із вас. Ви — наше майбутнє, наша гордість і надія. Бажаємо вам сміливо йти до своєї мети, вірити у власні сили, ніколи не зупинятися на досягнутому і, найголовніше, бути щасливими під мирним українським небом!

Дякуємо батькам за підтримку та співпрацю, а вчителям — за мудрість, терпіння і тепло, віддане дітям.

      

 

пʼятниця, 19 червня 2026 р.

Шкільні новини


Шановні учні, вчителі та батьки!
         

Ще один навчальний рік успішно добіг кінця. Для наших учнів він став роком нових знань, відкриттів, досягнень і важливих перемог. Щиро дякую педагогам за професіоналізм, натхнення та щоденну працю, а батькам — за підтримку, довіру та співпрацю зі школою. Бажаю нашим учням веселих, безпечних і незабутніх канікул, сповнених яскравих вражень та нових звершень. Нехай літо подарує всім міцне здоров’я, гарний настрій, відпочинок і нові сили для майбутніх успіхів.

 До нових зустрічей у наступному навчальному році!

Директор школи        Валентина Іванівна Чмих

вівторок, 2 червня 2026 р.

Шкільні новини

ОГОЛОШЕННЯ!

4 червня о 9. 00 год - звіт директора Дмитрівського НВК Валентини Іванівни Чмих перед громадскістю. 

пʼятниця, 29 травня 2026 р.

Шкільні новини

 Свято Останнього дзвоника у Дмитрівському НВК: у добру путь, випускники!

Ось і пролунав особливий, тривожний і водночас радісний Останній дзвоник, який сповістив про завершення 2025/2026 навчального року. Для когось він став провісником веселих літніх канікул, а для 11 наших одинадцятикласників — рубежем, що відділяє безтурботне дитинство від дорослого, самостійного життя.

Сьогодні стіни нашої рідної школи залишає випускний клас. Зі щирими словами напутнього слова, побажаннями мирного неба, успішного майбутнього та реалізації всіх задумів до випускників звернулися почесні гості та керівництво закладу:

· Директор НВК Чмих Валентина Іванівна;

· Перший заступник сільського голови Назаренко Михайло Іванович;

· Староста села Авраменко Микола Володимирович.

Гості подякували педагогам за стійкість і працю впродовж року, а випускникам побажали сміливо йти до своєї мети під мирним українським небом.

У добру путь, дорогі випускники!